Przedstawiam Wam przetłumaczone patch-notes z oficjalnej strony Mobile Legends. [link] do źródła. Jest to pierwszy taki post na tej stronie. Mam nadzieję, że taka forma będzie Wam odpowiadać i za wszelkie błędy w tłumaczeniach z góry przepraszam 🙂 Z czasem jakość tłumaczeń na pewno będzie coraz lepsza. Z wszelkimi błędami czy sugestiami zapraszam do komentarzy 🙂

Kilka słów od twórców

    Jako wielkie podziękowanie za Wasze ciągłe wsparcie, opierając się na najnowszej wersji, która wprowadziła zupełnie nowe połączenie wraz z optymalizacją kwestii związanych z lagami, teraz wydamy nowy projekt interfejsu użytkownika!

    Po zaktualizowaniu gry do najnowszej wersji, użytkownicy będą mogli wypróbować nasze odnowione interaktywne UI ze świeżym, nowym stylem specjalnie dostosowanym do potrzeb naszych użytkowników. Ponadto, w nowym UI dla niektórych efektów graficznych oraz animacji, wdrożyliśmy również wysokie, średnie i niskie ustawienia rozdzielczości dzięki czemu użytkownicy mogą dostosować jakość grafiki w zależności od tego co działa najlepiej na ich telefonie. W kolejnych wersjach we będziemy nadal poprawiać inne funkcje interfejsu użytkownika oraz wyświetlania tekstu, dzięki czemu możemy zapewnić naszym użytkownikom jeszcze lepsze wrażenia zarówno wizualne jak i te w grze.

Nowi oraz odświeżeni bohaterowie

5954cd955175e Patch 1.1.94 - opis

1.【Karrie– The Lost Star 

Koszt: 499 Diamonds,BP 24000,W pierwszym tygodniu 30% zniżki kupując za diamenty

Historia:

Alaghat jest tajemniczym zaawansowanym technologicznie imperium, w którym mieszka dziwna rasa Yasson. Z ludzkim wyglądem lecz zdeformowanymi stopami, są zwinni i urodzeni aby walczyć. Wyśmiewają się także z technologii i budują sobie wielką cywilizację, która ma siłę, aby napadać na inne narody. Od wczesnej młodości, Karrie była bardzo utalentowana i przeszła okrutny trening, aby stać się znakomitym lecz aroganckim liderem wojowników – zarazem straciła wszelkie emocje i zamieniła się w zimną machinę.

Pewnego razu byłą zbyt pewna siebie w walce i została poważnie ranna. Prorok z innej rasy uratował ją i zaszczepił swoją świadomość do jej mózgu. Odtąd w jej głowie rozlegały się głosy ujawniając jej, że koniec imperium Yasson jest bliski, a jej rasa wkrótce będzie wymarłą. Nadal oszołomiona z tego powodu, że była bliska śmierci, Karrie nie wiedziała w co wierzyć i po powrocie do swego imperium nadal była pełna wątpliwości. Wreszcie, aby uratować swoje imperium oraz siebie, Karrie postanowiła uwierzyć w przepowiednie i przybyła do Krainy Świtów, szukając sposobu na złamanie zaklęcia w jej głowie.

Jakie przeznaczenie mogłoby na nią czekać?

Umiejętności:

5954d257b380b Patch 1.1.94 - opis

Skill 1Spinning Lightwheel

 

Wypuszcza koło zamachowe w kierunku celu, które zatrzyma się w miejscu przeznaczenia i zada obrażenia fizyczne oraz spowolni wrogów znajdujących się na drodze ataku. Także zada obrażenia przeciwnikom i ich spowolni w miejscu docelowym za każdym razem, gdy się znajdą w promieniu.

5954d28f3b92f Patch 1.1.94 - opis

Skill 2Phantomstep

 

Rusza w kierunku celu i wypuszcza atak “lightwheel”  na najbliższego przeciwnika, a także stackuje “Flywheel Mark”, zadając obrażenia fizyczne. Odpala 2 ataki w przeciwnika podczas ostatecznego stanu.

5954d2b4e1918 Patch 1.1.94 - opis

Ulti Speedy Lightwheel

 

Wchodzi w tryb “Double Lock”, zwiększając prędkość ruchu oraz uwalnia 2 lekkie koła z każdym podstawowym atakiem. Jednak każdy atak podstawowy może powodować minimalne obrażenia.

5954d2de9b979 Patch 1.1.94 - opis

PassiveLightwheel Mark

 

Stackuje jedną warstwę “Lightwheel Mark” za każdym atakiem podstawowym lub użytej umiejętności. Kiedy uzbiera się 5 warstw “Lightwheel Mark”,  “Lightwheel Mark” stanie się  “lightwheel” i będzie przebijać cel, zadając pewną część obrażeń rzeczywistych na obiekcie docelowym bazując na podstawie HP ; obrażenia na potworach w dżungli będą stosunkowo niskie.

5954a5048c94f Patch 1.1.94 - opis

2.Eudora】-Lightning Sorceress

Ulepszono domyślny model Eudory oraz wyświetlanie efektów specjalnych jak i również efektów specjalnych w walce.

Także zoptymalizowano the efekty specjalne dla ataków oraz umiejętności podstawowych skinów【Flame Red Lips】i【Christmas Cheers】

Darmowe rotacje bohaterów oraz nowe skiny

1. 8 Bohaterów w darmowej rotacji podczas czasu serwera: 2017/7/7 05:00:00 do 2017/7/14 05:00:00 (wprawdź w Avatar -> System Settings)

Miya; Nana; Clint; Bruno; Eudora; Lolita; Ruby; Cyclops

Członkowie Starlight mogą cieszyć się z dodatkowych 6 Bohaterów: Balmond; Franco; Alpha; Yi Sun-Shin; Johnson; Aurora

8 Bohaterów w darmowej rotacji podczas czasu serwera: 2017/7/14 05:00:00 do 2017/7/21 05:00:00 (sprawdź w  Avatar -> System Settings)

Balmond; Tigreal; Hayabusa; Natalia; Fanny; Alpha; Kagura; Moskov

Członkowie Starlight mogą cieszyć się z dodatkowych 6 Bohaterów: Alice; Clint; Sun; Ruby; Cyclops; Lapu-Lapu

5954cebf27c5b Patch 1.1.94 - opis

2. Nowo dodany skin dla【Karrie】-【Rising Star】,269 Diamentów

Specjalna paczka 【Karrie】+ skin【Karrie】 -【Rising Star】w pierwszym tygodniu będzie kosztować o 30% mniej diamentów

5954cec3f2e4f Patch 1.1.94 - opis

3. Nowo dodany skin dla【Eudora】 -【Emerald Enchantress】,nagroda za event

Specjalna paczka 【Eudora】model podstawowy + skin【Flame Red Lips】 w pierwszym tygodniu będzie kosztować o 30% mniej diamentów

4.【Lolita】,limitowana oferta, koszt: 30% mniej diamentów, podczas czasu serwera 2017/7/07 05:00:00 do 2017/7/14 05:01:00

Balans Bohaterów

5954c8906f700 Patch 1.1.94 - opisAlucard

Dostosowano zalecany ekwipunek dla Alucarda;

Groundsplitter:AD buff skorygowane z 1.35 na 1.6;

Whirling Smash:AD buff skorygowane z 1.2 na 1.4;

Pursuit:AD buff skorygowane z 1.15 na 1.2.

5954c8aecdb38 Patch 1.1.94 - opisFreya

Godspeed Strike:Teraz cooldown będzie zaczynał się po trzecim ataku, a nie bezpośrednio po użyciu.

5954c8c13d7dc Patch 1.1.94 - opisCyclops

Star Power Lockdown:Dodano specjalne efekty nad celem po wybraniu wroga docelowego.

5954c8d2639c3 Patch 1.1.94 - opisAurora

Bitter Frost:Korekta konsumpcji many z 90+20*poziom umiejętności na 95+15*poziom umiejętności;

Frost Shock:Korekta konsumpcji many ze stałej wartości 60 pkt na 50+10*poziom umiejętności.

5954caaed1c95 Patch 1.1.94 - opisRoger

Poprawiono odczucia związane z przywóceniem ludzkiej formy, zwiększono szybkość przemiany, lekko zmniejszony zasięg ruchu;

W podstawowym ataku dla Hunter’s Step, usunięto wydłużenie czasu trwania, czas trwania został skorygowany z 2s na 2.5s.

W podstawowym ataku dla Bloodthirsty Howl, usunięto wydłużenie czasu trwania, czas trwania został skorygowany z 3s na 5s.

5954cb20aa98a Patch 1.1.94 - opisEudora

Thunderstruck:Czas rzucania zaklęcia zwiększony o 0.3s

Nowe eventy

1. Nowy Event—Mystery Treasure (Tajemniczy Skarb): o czasie rozpoczęcia powiadomimy w osobnej wiadomości.

Jeżeli znajdziesz Tajemniczy Skarb, może on zawierać skiny oraz inne wspaniałe nagrody do wypróbowania! Zasady są następujące:

a.Szczęśliwy skarb będzie skarbem na wszystkich serwerach, ograniczony liczbowo, wszyscy użytkownicy mogą uczestniczyć. Otwarcie skrzyni zużywa 30 Diamentów na raz, podczas trwania eventu użytkownicy mogą wziąć udział maksymalnie 10 razy. Nagrody będą przyznawane za każdym razem.

b. Zawartość skarbu zostanie uzupełniona co 2 godziny, każdy się może dołączyć, jest szansa na wygranie wielkiej nagrody za każdym razem kiedy się odświeża.

c. Strona Historia Nagród zawiera 50 zwycięzców wielkich nagród, możesz sprawdzić historię nagród innych, aby zobaczyć co wygrali!

d. Strona Historii Nagród ostanie wyczyszczona po każdym odświeżeniu skarbu.

e. Jeśli po upływie 2 godzin nagromadzeni uczestnicy nie osiągną jeszcze pojemności, czas otwarcia skarbu zostanie przedłużony o kolejne 2 godziny

Korekty przedmiotów oraz umiejętności

Sprzęt Bitewny:

1. Enchanted Talisman: Unique Passive–Mana Spring będzie poprawiona z “Regeneracja 20% maksymalnej many co 10s” na “Regeneracja 10% maksymalnej many co 20s”

Zaklęcia Bitewne:

1. Arrival:  Dodano specjalne efekty na avatarze bohatera na mini mapie po aktywacji

2. Zmieniono logo przycisku umiejętności dla Regen i Recall

Battlefield Changes:

1. Po zabiciu kraba, nagroda HP została zwiększona o 25%

2. W “match up” i grach rankingowych, początkowe HP potworów w dżungli zostało zwiększone o 5%-10%, HP kraba pozostaje bez zmian

Poprawki systemowe

1. W Ustawieniach dodano nowy tryb protokołów komunikacyjnych: w tym trybie opóźnienie znacznie się zmniejszy, ale zużycie danych będzie nieco zwiększone. Użytkownicy mogą także dostosować ustawienia do korzystania z trybu oryginalnego protokołu Aby zapewnić optymalne doświadczenie bitwy, zalecamy korzystanie z nowego protokołu komunikacyjnego

2. Ulepszono doświadczenie użytkowników korzystania z funkcji streamowania YouTube i Facebook w grze. Użytkownicy mogą włączać / wyłączać awatara, a także dostosować rozmiar awatara w dowolnym momencie podczas transmisji na żywo. Możesz również udostępnić swoje linki live stream bezpośrednio do Facebooka lub innych mediów.

3. Zoptymalizowano Draft Mode:

a. Udoskonalone wyświetlanie listy Bohaterów, dodanie logo dla Starlight Heroes i dodatkowych Bohaterów aby odróżnić ich od istniejących Bohaterów

b. Przy wyborze bohatera oraz podczas ładowania się bitwy dodano etykiety w interfejsie aby wyświetlić nazwy graczy, ułatwiając między innymi wyświetlanie profilu

4. Teraz animacje w “Magic Wheel” mogą zostać pominięte

5. Po otrzymaniu zaproszenia od znajomego możesz teraz zdecydować, czy nie otrzymywać kolejnych zaproszeń.

6. Na stronie Znajomych możesz teraz wybrać opcję, aby nigdy nie otrzymywać żadnych zaproszeń

7. Na stronie Znajomych pod listą zaproszeń usuń wszystko jest teraz dostępna, aby usunąć informacje o zaproszeniach do znajomych

Poprawki błędów

1. Poprawiony błąd z Bloodlust Axe gdzie podstawowy atak również może zużywać HP

Widzisz błąd?

Zostaw informację w komentarzu, dzięki czemu jakość tłumaczeń będzie mogła być stale poprawiana.

AUTOR

RATISOFT

Admin

Weteran mobilnego grania. Pasjonat wszystkiego co związane z informatyką.

Dołącz do ponad 2.500.000 społeczności

Jesteśmy partnerem FutureNet

Aby dowiedzieć się więcej o portalu i możliwościach zarabiania kliknij poniżej 
(zarabiać mogą tylko osoby które ukończyły 18 lat)
Przejdź do strony zawierającej wszelkie informacje
(Profil odwiedzony 120 razy, 1 odwiedzin dzisiaj)
Dołącz do ponad 2.500.000 społeczności

Jesteśmy partnerem FutureNet

Aby dowiedzieć się więcej o portalu i możliwościach zarabiania kliknij poniżej 
(zarabiać mogą tylko osoby które ukończyły 18 lat)
Przejdź do strony zawierającej wszelkie informacje
close-link
Dołącz do ponad 2.500.000 społeczności

Jesteśmy partnerem FutureNet

Aby dowiedzieć się więcej o portalu i możliwościach zarabiania kliknij poniżej 
(zarabiać mogą tylko osoby które ukończyły 18 lat)
Przejdź do strony zawierającej wszelkie informacje
close-link

Pin It on Pinterest

Shares
Share This

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej

Ustawienia plików cookie w tej witrynie są ustawione na "allow cookies", aby zapewnić Tobie najlepsze możliwości przeglądania. Jeśli kontynuujesz korzystanie z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz przycisk "Akceptuj" poniżej, zgadzasz się na to.

Zamknij