Przedstawiam Wam przetłumaczone patch-notes z oficjalnej strony Mobile Legends. [link] do źródła. Jest to kolejny taki post na tej stronie. Mam nadzieję, że taka forma będzie Wam odpowiadać i za wszelkie błędy w tłumaczeniach z góry przepraszam 🙂 Z czasem jakość tłumaczeń na pewno będzie coraz lepsza. Z wszelkimi błędami czy sugestiami zapraszam do komentarzy 🙂
Kilka słów od twórców
Dziękujemy wszystkim użytkownikom za wasze ciągłe wsparcie Mobile Legends! Jak zawsze nasz zespół ML jest zawsze zobowiązany do ochrony uczciwości w naszej grze! Mamy nadzieję, że możemy zapewnić dla wszystkich naszych użytkowników platformę do uczciwej rywalizacji, czy jesteś ekspertem z wyższej dywizji albo początkującym, który dopiero zaczął grę w niskich dywizjach – w naszej grze możesz zawsze spotkać konkurencyjnego przeciwnika o odpowiednim poziomie żeby zapewnić każdą walkę przyjemną.
Niestety, zauważyliśmy ostatnio, że pewni użytkownicy używają złośliwych środków aby sabotować balans, w szczególności używając narzędzi takich jak boty albo MMR Boosting. Ma to znaczący wpływ na doświadczenia związane z grą dla szerszego grona naszych użytkowników, którzy traktują grę poważniej.
W związku z tym, po analizach i wewnętrznych dyskusjach, będziemy chcieli zwiększyć stopień kar, które zostaną wymierzone dla tych nieuczciwych użytkowników. Dla szczegółów proszę zajrzeć do punktu IV w poniższym opisie patcha. W tym samym czasie będziemy także monitorować regularnie liczbę wykroczeń i użytkownicy, którzy popełniają wiele wykroczeń zostaną zbanowani z gry.
Nowi oraz odświeżeni bohaterowie

190230qmi5jswtjvjvzmaq Patch 1.2.08 - opis

 

1. 【Jungle Heart】-【Irithel】, Koszt 599 diamentów, BP 32000, tylko w pierwszym tygodniu 30% zniżki kupując za diamenty

Irithel była dzieckiem opuszczonym w dżungli przez jej rodziców. Pod kierownictwem Boga Dżungli, samica smidolon, która właśnie urodziła adoptowała ją. Pod protekcją matki smidolon, mały smidolon Leo oraz Irithel nauczyli się polować, przetrwać – dorastała jak zwierzę. Podczas walk terytorialnych, matka smidolon doznała poważnych obrażeń. Kiedy Irithel i jej “brat” Leo udali się do miasta po pomoc, ci “dzieci smidolon” zostali pojmani przez handlarza niewolnikami. Kiedy mag elfi kot – Nana omijała ich, nie mogła znieść widoku jak są bici przez handlarza niewolników, więc użyła swojej nadprzyrodzonej mocy, aby uratować tę dwójkę biednych dzieci. Z pomocą Nana, Irithel nauczyła się mówić jak człowiek oraz także nauczyła się jak walczyć, podczas gdy Leo dorastał na silnego dorosłego smilodona. Jednakże, po dziś dzień Irithel nadal nienawidzi ludzkości i ufa tylko jej przyjacielowi – Leo.

 

Pierwszy Skill 【Strafe】 : Strzela serią strzał w przeciwnika, zadając obrażenia fizyczne wrogom znajdującym się w zasięgu oraz redukując ich fizyczną obronę.

 

Drugi Skill【Force of the Queen】: Leo głośno się wydziera, zadając obrażenia fizyczne przeciwnikom znajdującym się w pobliżu i redukuje ich prędkość ruchu.

 

ULT【Heavy Bow】: Irithel skacze przed siebie z Leo i przeładowuje swój ciężki łuk. Jej podstawowe ataki będą zadawać obrażenia fizyczne celowi oraz okolicznym jednostkom.

 

Passive【Jungle Heart】: Irithel jest tak perfekcyjnie zsynchronizowana z Leo, że może strzelać podczas ruchu. 3 ciężkie strzały są wystrzeliwane za każdym podstawowym atakiem.

 

2.【Shadow Blade】-【Karina】: Ulepszono domyślny model i wyświetlanie specjalnych efektów Kariny. Także zoptymalizowano specjalne efekty ataków oraz umiejętności dla skinów:【Shadow Blade】,【Phantom Blade】,【Christmas Cheer】&【Black Pearl】.

Darmowe rotacje bohaterów oraz nowe skiny
1. 8 bohaterów w darmowej rotacji od 2017/8/11 05:00:00 do 2017/8/18 05:01:00 czasu serwera (sprawdź w Avatar -> System Settings)
Członkowie Starlight mogą się cieszyć z 6 dodatkowych bohaterów: Bruno, Fanny, Sun, Ruby, Estes, Roger
8 bohaterów w darmowej rotacji od 2017/8/18 05:00:00 do 2017/8/25 05:01:00 czasu serwera (sprawdź w Avatar -> System Settings)
Członkowie Starlight mogą się cieszyć z 6 dodatkowych bohaterów: Clint, Lolita, Chou, Moskov, Cyclops, Karrie
2. 【Irithel】skin -【Silver Cyclone】, 269 diamentów.
Irithel】bohater + Skin -【Silver Cyclone】specjalna paczka, w pierwszym tygodniu 30% zniżki na diamenty
3. 【Hilda】, 30% zniżki kupując za diamenty, oferta czasowo limitowana od 2017/8/18 05:00:00do 2017/8/25 05:01:00 czasu serwera
Balans Bohaterów
Harley
Space Escape: Removed backswing time (usunięto czas zamachu? nie bardzo wiem co autor miał na myśli, zobaczymy po aktualizacji :)) oraz optymalizacja kontroli
Deadly Magic: Prędkość lotu ognistego pierścienia została zwiększona o 50%; po tym jak kończy swoje działanie, zadane obrażenia zostały skorygowane z “40% ze straty HP podczas działania ognistego pierścienia zadane w obrażeniach magicznych” to “50% ze straty HP podczas działania ognistego pierścienia zadane w obrażeniach magicznych”.
 
Karina
Ulepszono domyślny model i wyświetlanie specjalnych efektów Kariny. Także zoptymalizowano specjalne efekty ataków oraz umiejętności dla skinów:【Shadow Blade】,【Phantom Blade】,【Christmas Cheer】&【Black Pearl】.
 
Clint
Howitzer: dodano efekty odnowienia umiejętności
 
Estes
Zoptymalizowano model bohatera oraz skiny
 
Miya
Zoptymalizowano kartę bohatera, avatar o ekran udostępnienia
 
Hero skins:
Ulepszono efekty w walce dla poniższych skinów:
Alucard】skin –【Child of the Fall】;

Zilong】skiny -【Dragon Knight】i【Eastern Warrior】;

Minotaur】skin -【Taurus】;

Karina】skin -【Black Pearl】

Nowe eventy
1. System kar dla zachowań AFK – korekta
a. System teraz automatycznie karze graczy bez potrzeby wysyłania zgłoszeń. W grach rankingowwych oraz Match Up, system może wykryć kiedy użytkownik jest AFK przez długi okres czasu i ukarać w trybie automatycznym.
b. Kary będą się mnożyć po wielu powtarzających się naruszeniach. Dla użytkowników, którzy naruszają zasady wielokrotnie będziemy nakładać cięższe kary. Zachowania AFK będą teraz nagrywane, jeśli wielokrotnie zostaną nagrane naruszenia zasad w krótkim czasie, credit score za kary będzie także zwielokratniane (Mamy nadzieję, że to będzie także zachęcać użytkowników do rozwiązywania problemów z kiepskim połączeniem i unikania dołączania do walk ze złym połączeniem).
c. Punkty ochronne będą przyznawane dla graczy niskich dywizji, którzy grają z botami. Kiedy przegrasz przez to, że twój współtowarzysz jest botem, system da ci dodatkowe punkty ochronne, aby zapewnić ci maksymalną osłonę. Jednakże proszę zwrócić uwagę, że dodatkowe punkty ochronne nie będą przyznane jeśli twoja drużyna jest wcześniej zorganizowana.
d. System raportowania będzie bliżej monitorowany. Po aktualizacji do tej wersji, proces sprawdzania systemu raportowania będzie bardziej restrykcyjny. Mocno zachęcamy do pracy z nami i pomocy przy oczyszczeniu naszej kultury w grze, przy czym chcemy także zapewnić szybsze informacje zwrotne dotyczące zgłoszeń.
2. Nowo dodane nagrody za doładowania: kupujący po raz pierwszy, którzy doładują ponownie mogą otrzymać nagrodę na stronie wydarzenia: 1888 BP, 1 Double BP card (3 dni), 3 Lucky Tickets, Advance Skin Trial Pack (szansa na losowy 3-dniowy Skin w postaci Dragon Knight, Guns and Roses lub Emerald Enchantress)
a. Użytkownicy, którzy dokonali pierwszego zakupu muszą zaktualizować grę do nowej wersji przed doładowaniem, aby otrzymać nagrodę
b. Użytkownicy, którzy nigdy nie zapłacili będą musieli ukończyć i otrzymać nagrodę za pierwszy zakup przed tym jak przystąpią do doładowania, aby zdobyć powyższe nagrody
c. Nie ma limitu na ten event, jednakże każdy użytkownik może tylko raz otrzymać nagrodę
3. Po aktualizacji, nagrody w Magic Wheel zostaną odświeżone: Bohaterowie zmienią się na: Yi Sun-Shin i Bruno; Skin zmieni się na Apocalypse Agent. Nie przegap!
Korekty przedmiotów oraz umiejętności
Ekwipunek:
1. Teraz po tym jak zakupiony ekwipunek jest zmaksowany, nadal możesz wybrać rekomendowany.
2. Możesz teraz anulować rekomendowany ekwipunek w Sklepie podczas walki.
3. Clock of Destiny】Poprawiono błąd, w którym efekty pasywki nadal występowały po zakupie
Korekty pola walki:
1. Optymalizacja automatycznej ścieżki dla potworów z dżungli, pozwalając im na bycie bardziej wyczulonym na lokalizację celu
2. Nieco rozszerzono zasięg ataku kraba
3. Dostosowano pozycje startowe ścieżek minionów dla alei top oraz bottom (teraz bardziej skierowane ku bazy)
Poprawki systemowe
1. W Events Hall, oznaczenia ukończenia zostały dodane do rogu każdego z newbie event
2. Od teraz jest niezbędne drugie potwierdzenie przejścia na Live Stram z Pokoju
3. Zoptymalizowano współczynnik ważony wykorzystywany w grach rankingowych, aby możliwe były bardziej precyzyjne dopasowania kiedy szuka przeciwników
4. Na stronie z kolejką bohaterów, dodano funkcję “Sort By”
5. We wszystkich trybach rozgrywki dodano powiadomienie dla anulacji ponownego połaczenia
Poprawki błędów
1. Fixed bug where Live Stream can still be viewed during match up. Now users must quit match up in order to watch Live Stream.
2. Fixed bug where the Lord cannot return to original position after being pulled outside of the walls.
3. Fixed bug where Balmond’s Cyclone SweepGord’s Mystic Gush】 do not follow through with skills animations after being stunned.
4. Fixed lag bug caused by reconnection when viewing Arena Contest or Live Stream.
5. Fixed bug where colors of the HP bars are missing or incorrect when viewing live stream. Now showing respective colors from each camp.
6. Fixed bug where voice chat volumes are abnormal after entering to view live stream.
7. Fixed host subscription bug, now users can subscribe to a host’s channel from the live stream room.
8. Fixed the hero display in host’s live stream room. Now when the host is not online, their frequently used hero will be shown on screen.

Widzisz błąd?

Zostaw informację w komentarzu, dzięki czemu jakość tłumaczeń będzie mogła być stale poprawiana.

AUTOR

RATISOFT

Admin

Weteran mobilnego grania. Pasjonat wszystkiego co związane z informatyką.
Dołącz do ponad 2.500.000 społeczności

Jesteśmy partnerem FutureNet

Aby dowiedzieć się więcej o portalu i możliwościach zarabiania kliknij poniżej 
(zarabiać mogą tylko osoby które ukończyły 18 lat)
Przejdź do strony zawierającej wszelkie informacje
(Profil odwiedzony 278 razy, 1 odwiedzin dzisiaj)
Dołącz do ponad 2.500.000 społeczności

Jesteśmy partnerem FutureNet

Aby dowiedzieć się więcej o portalu i możliwościach zarabiania kliknij poniżej 
(zarabiać mogą tylko osoby które ukończyły 18 lat)
Przejdź do strony zawierającej wszelkie informacje
close-link
Dołącz do ponad 2.500.000 społeczności

Jesteśmy partnerem FutureNet

Aby dowiedzieć się więcej o portalu i możliwościach zarabiania kliknij poniżej 
(zarabiać mogą tylko osoby które ukończyły 18 lat)
Przejdź do strony zawierającej wszelkie informacje
close-link

Pin It on Pinterest

Shares
Share This

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej

Ustawienia plików cookie w tej witrynie są ustawione na "allow cookies", aby zapewnić Tobie najlepsze możliwości przeglądania. Jeśli kontynuujesz korzystanie z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz przycisk "Akceptuj" poniżej, zgadzasz się na to.

Zamknij